W 44 T® Multi-Sprey

Sınıfının en iyilerinden biri

KOLAY UYGULAMA

Çok işlevli püskürtme başlığı ve 360 derece işlenebilir.

KORUR VE MUHAFAZA EDER

Metal yüzeyleri nemden ve diğer aşındırıcı unsurlardan koruyan korozyona dayanıklı maddeler içerir.

YÜKSEK KAPİLER ETKİ

Pas ve metal arasındaki bağlantıları çözer. Böylece sıkışmış veya paslı metal parçalar tekrar gevşetilebilir.

YAĞLAR VE TEMİZLER

W 44 T®’de bulunan yağlayıcılar hızla yayılır ve tüm hareketli parçalara sıkıca yapışır. Gres, kurum ve yağ altına nüfuz eder ve kiri söker.

SUYU İTER

Özel formülü sayesinde, W 44T® yüksek seviyede su itme özelliği sunar. Bu, elektrikli bileşenleri hızlı bir şekilde korumak için idealdir. Bu sayede nemin neden olduğu kısa devreler hızlı ve kolay bir şekilde önlenir.

MALZEME UYUMLU

Özellikle saf, reçinesiz ve asitsiz yağ karışımı sayesinde, yaygın kullanılan plastikler ve sızdırmazlık malzemeleri aşınmaz, bakır ve pirinç yüzeyler kararmaz.

W 44 T® Multi-Sprey - ile özel bir aktif bileşen sahip çok fonksiyonlu ürün


Mükemmel sürünme özelliğine sahip olan ürün korozyona koruması, su itme, yağlama, koruma ve temizlemeyi tek bir üründe birleştirir.Çeşitli uygulama alanları


Sıkışan dişlileri, cıvataları, bağlantı parçalarını ve valfleri gevşetir, pası nüfuz eder ve pası söker. Elektrik kontaklarındaki nemi giderir, kaçak akımları önler ve ıslak motorların çalıştırılmasını kolaylaştırır. W 44 T® ayrıca delme ve kesme işlemleri için kesme yağı olarak uygundur. Yağ, menteşeler, kılavuzlar, yataklar ve her tür bağlantı ve birleşme yerlerindeki gıcırtı ve cızırtılı sesleri yok eder. W 44 T® kirli metal yüzeyleri temizler ve leke bırakmayan, yapışmayan ve toz çekmeyen uzun ömürlü ince bir katman bırakır. Tüm aletleri, makineleri, elektrikli ve mekanik hassas cihazları korur ve bakımını yapar ve çalışır durumda tutar.

W 44 T®-Fluid
lubricating and multifunctional oil for the food sector NSF H1
₺463,54* (KDV dahil)

(₺1.158,85* / 1 L)

Ayrıntılar
W 44 T®
lubricating and multifunctional oil with 5-fold function
₺1.302,91* (KDV dahil)

(₺1.302,91* / 1 L)

Ayrıntılar


Kapsamlı test serisi

Merkez laboratuvarımızda, Multi Sprey WEICON W 44 T® ürünümüzü kapsamlı test serilerine tabi tuttuk. Teknik uzmanlarımız, çok fonksiyonlu yağın uygulanmasını, etkisini ve malzeme uyumluluğunu test etti.

Teknik spreyi işledikten sonra çeşitli görevlerde uygulama sonuçları değerlendirildi. Bu esnada yağlama performansı, korozyon koruması, sürünme yeteneği ve su itme özelliği dikkatlice inceledi.

Son olarak W 44 T®’nin plastikler ve boyalı yüzeyler üzerindeki malzeme uyumluluğu kontrol edildi.
Uygulama


W 44 T®, çok basit ve kolay uygulaması ile karakterizedir. Spreyimiz 360 derecelik hareket alanında kullanılabilir. Bu aynı zamanda baş üstü çalışmayı da sorunsuz bir şekilde mümkün kılar. Sprey, uygulamaya bağlı olarak hafif püskürtme ve sert jet püskürtme arasında seçim yapabileceğiniz üniversal püskürtme başlığına (Double Nozzle) sahiptir.


Baş üstü püskürtme davranışı (360 derece)

 

Üniversal püskürtme başlığıEtki


W 44 T®’nin yağlama performansı, üst üste duran iki çelik numunenin yardımıyla test edildi. Çok fonksiyonlu yağımız, hassas mekaniklerin yağlanması için son derece uygundur.


W 44 T® burada iyi değerler elde etti ve hareketli parçaları sürtünme ve aşınmaya karşı koruduğu gözlemlendi. Korozyon korumasını test etmek için, W 44 T® ile işlenen metale birkaç gün tuzlu su buharı püskürtüldü. Testin sonunda, birkaç gün sonra bile hiçbir korozyon belirtisi yoktu. W 44 T® ayrıca sürünme yeteneği ve su itme özelliği açısından da çok iyi sonuçlar elde etti.


Korozyon koruması (% 5 tuzlu su buharı çözeltisinde tuz püskürtme testi)

 

Yağlama performansı (dinamik sürtünme katsayısı)

Sürünme yeteneği

 

Su itmeMalzeme uyumluluğu


W 44 T® ayrıca bu testlerden de puan aldı. + 80 ° C’lik bir sıcaklıkta ve 24 saatin üzerindeki bir test süresinde, Polikarbonat üzerinde sadece çok hafif gerilim çatlağı görüldü.


+ 80 ° C’de 2 saat sonra, boyalı bir hassas yüzeyde hiçbir değişiklik olmadı. Kendi testlerimizle W 44 T®’nin ACM, CR, CSM, FKM, NBR, SQM, MVQ gibi sızdırmazlık malzemelerine (elastomerler) ve ABS, EPS, PA, PE, PET, POM, PP, PPO, PS, PTFE, PUR veya PVC gibi plastiklere uzun vadede dahi zarar vermediğini kanıtlayabildik.


+ 80 ° C‘de 2 saatin üstünde boyada değişiklik yok

 

+ 80 ° C‘de 24 saatin üstünde Polikarbonat üzerinde çok düşük gerilme çatlaması


Daha çok fonksiyonlu spreyler


AT-44 Allround-Sprey

Silikonsuz AT-44 çok yönlü sprey ile sıkışmış vida bağlantıları gevşetilebilir, elektrik kablolarından nem uzaklaştırılabilir veya gıcırdama sesleri ortadan kaldırılabilir. Yüksek PTFE içeriği sayesinde uygulama yapılan yüzeylerde çok ince ve koruyucu bir film bırakır.

  Ürün

Menteşe ve Kilit Spreyi

WEICON Menteşe ve Kilit Spreyi, örneğin kapılar, garajlar, pencereler veya menteşeler gibi her türlü donanımın bakımı için kullanılabilir. Gıcırdama seslerini ortadan kaldırır, sürtünmeyi azaltır, korozyona karşı korur ve böylece bağlantı elemanlarına daha uzun bir ömür sağlar.

Pas Çözücü ve Kontak Spreyi

Spreyin 6 kat etkisi vardır ve bu nedenle her fabrikada ve atölyede bulunması önem arz eder. Sert bileşenlerden pası giderir, derzlerde kayma yüzeyleri sağlar, metal yüzeyleri temizler ve korozyona karşı uzun süreli koruma sağlar.

Top-Lube

WEICON Top-Lube-Sprey şeffaf bir yapışkan yağlayıcıdır. Yüksek hızlı makine parçaları, dişli çarklar veya bilyeli yataklarda kalıcı yağlama sağlar. Yağlayıcı aynı zamanda çok iyi sürünme özelliklerine ve yüksek yapışma mukavemetine sahiptir.