İçerik üretici ekibimizin bir parçası olun!


İşleri kendiniz halletmeyi, onarmayı veya yaratmayı seviyor musunuz? O zaman tam olarak doğru yerdesiniz!

Ürünlerimizi projelerinde kullanabilecek veya kullanabileceğimiz ilgi çekici içerikler yaratabilecek işbirliği ortakları arıyoruz. İster elektrik tesisatında, ister atölyede, karavan dönüşümünde veya çiftlikte olsun, portföyümüzde projenizi başarılı bir şekilde uygulamanıza yardımcı olacak bir ürün olacağından eminiz. İçerik yaratıcısı mı yoksa fotoğrafçı/kameraman olarak mı bizim için uygun olup olmadığınızı öğrenin. Yaratıcı ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Ekibimizin bir parçası olun!

Hangisisin

Size sunduklarımız

Görevleriniz

İlginizi çekiyor mu?


Talebinizi hemen bize gönderin! Sorularınız varsa yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Hala emin değil misiniz? Bizi daha iyi tanıyın!


Ürünlerimiz sadece endüstriye özel ürünler değildir. Her ev ve atölyede kullanabilir. Yapıştırıcılar ve sızdırmazlık malzemeleri, teknik spreyler, yüksek performanslı montaj macunları ve greslerinin yanı sıra WEICON TOOLS markası altında kablo sıyırma aletlerimiz de mevcuttur.

Bizimle işbirliği yapmak oldukça kolaydır. Ürünlerimiz ve kullanımıyla ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olmaya hazırız. Kalıcı bağlantılara güveniyoruz. Influencer'larımızdan bazılarıyla birkaç yıldır çalışıyoruz ve birlikte büyümeye inanıyoruz. Lütfen 2021 Influencer Günü'müzle ilgiliblogpaylaşımımıza göz atın.

Aynı zamanda şirket içinde kendi kurumsal Infleuncer'larımız da var. „WE do it – by WEICON“ YouTube kanalımızda çalışanlarımızı ve onların kendi DIY projelerini izleyebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?