Company Guideline

Şirket YönergesiWEICON üçüncü nesil bir aile şirketidir. Yönetim, WEICON GmbH & Co. KG'nin girişimcilik başarısını korumak ve sürekli genişletmek için aşağıdaki kalite yönergelerini ve şirket politikasını geliştirmiştir. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti, 70 yılı aşkın bir süredir WEICON GmbH & Co. KG'nin ticari markası ve en önemli hedefi olmuştur.

worldwide

Worldwide (Dünya çapında) 


1947'de kurulduğundan bu yana, şirket tüm dünyada yeni müşteriler ve pazarlar açmak için sürekli olarak genişletilmiştir. WEICON GmbH & Co. KG'nin şu anda Dubai, Kanada, Türkiye, Romanya, Güney Afrika, Singapur, Çek Cumhuriyeti, İspanya ve İtalya'da 9 şubesi ve 100'den fazla ülkede ortak şirketleri bulunmaktadır. Sadece Münster'de 15 farklı milletten çalışan çalışıyor. Basılı ve çevrimiçi medyalarımız da uluslararası olarak konumlandırılmıştır.

warranty

Warranty (Garanti)


WEICON sürekli yüksek ürün kalitesini garanti eder. Bu, yapıştırıcılarımız ve sızdırmazlık elemanlarımız ve aletlerimizle yapılan sayısız testle düzenli olarak kontrol edilir ve doğrulanır. Kalite standardının sağlanması rekabet gücümüzü garanti eder ve müşteri memnuniyetini arttırır.

Company Guideline experts

Experts (Uzmanlar)


Çalışanlarımızın mesleki nitelikleri WEICON'un ticari markalarından biridir ve başarımızın ön koşuludur. Bu nedenle Bremen'deki IFAM (Fraunhofer Üretim Teknolojisi ve Uygulamalı Malzeme Araştırmaları Enstitüsü) 'nden yeni çalışanlarımıza yapıştırıcı teknolojisi alanında uzman olmak üzere eğitim verdik. Uzmanlarımızla, mümkün olan en büyük uzman bilgisini garanti ediyoruz ve her yapıştırıcı teknolojisi uygulaması için kişiye özel ve yüksek verimli çözümler sunuyoruz.

Company Guideline environmental awareness

Environmental Awareness (Çevre Bilinci)


Çalışanlarımız WEICON'da kendilerini rahat hissetmeli ve şirketle özdeşleşmelidir. Bizim için adalet, açıklık, dürüstlük ve şeffaflık birbirimizle dostça ve saygılı ilişkilerin bir parçasıdır. Buna yönetim ile kişisel temas da dahildir. Yaz partisi ve Noel partisi gibi düzenli şirket etkinlikleri de takım ruhunu güçlendirir. Ayrıca, WEICON şirket bisikletleri, Noel bonusu ve spor aktiviteleri için destek gibi çeşitli şirket sosyal avantajları sunmaktadır.

Company Guideline employees

Employees (Çalışanlar)


Çalışanlarımız WEICON'da kendilerini rahat hissetmeli ve şirketle özdeşleşmelidir. Bizim için adalet, açıklık, dürüstlük ve şeffaflık birbirimizle dostça ve saygılı ilişkilerin bir parçasıdır. Buna yönetim ile kişisel temas da dahildir. Yaz partisi ve Noel partisi gibi düzenli şirket etkinlikleri de takım ruhunu güçlendirir. Ayrıca, WEICON şirket bisikletleri, Noel bonusu ve spor aktiviteleri için destek gibi çeşitli şirket sosyal avantajları sunmaktadır.

Company Guideline innovation

Innovative (Yenilikçi)


Kurum içi uzmanlığın artmasıyla birlikte, hizmetlerimizi sürekli olarak optimize etmeye ve ürünlerimizi müşterinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle, 1 bileşenli yapıştırıcılar için yenilikçi bir ambalaj olan patentli Pen sistemi gibi sürekli yeni fikirler geliştiriyoruz. Yapıştırıcıların kullanıcı dostu ve basit bir dozajını ve böylece temiz işlemeyi garanti eder.

Company Guideline integrity

Integrity (Bütünlük)


Şirketin 1947'den beri istikrarlı büyümesi tesadüf değildir. Yüksek çalışan memnuniyeti - WEICON 2013 yılında “Çalışmak için harika bir yer” unvanını aldı ve düşük dalgalanma dürüst bir şirket için konuştu. Birçok çalışan, tüm profesyonel yaşamlarını, bazıları 50 yıl olan WEICON'da bile geçiriyor. Çalışanlarımız WEICON ile özdeşleşiyor. Kendinizi rahat hissedersiniz ve kaliteyi artırmaya önemli bir katkıda bulunabilirsiniz.

Company Guideline corporate responsibility

Corporate Responsibility (Kurumsal sorumluluk)


WEICON sosyal sorumluluğunun bilincindedir ve sosyal ve sportif proje ve etkinlikleri aktif olarak destekler. Buna örneğin okullar, çocuk evleri ve DKMS tarafından yazım kampanyaları için ayni ve para bağışları ile spor kulüpleri ve kültürel etkinlik ve kurumların sponsorluğu dahildir.

Company Guideline customer satisfaction

Customer Satisfaction (Müşteri memnuniyeti)


Müşteri memnuniyeti WEICON'da önce gelir. Müşterilerimizi ortak olarak görüyor ve onlara yüksek kaliteli ürünler, tek bir kaynaktan profesyonel tavsiyeler sunuyoruz. Teknik ve kimyasal bilgi birikimimizle, çok çeşitli uygulamalar için daima en uygun çözümü buluyoruz. Dubai, Dublin veya Düsseldorf'taki müşterilerimiz için - müşterilerimize mükemmel hizmet ve kısa teslimat süreleri garanti ediyoruz.

online

Online (Çevrimiçi)


Çevrimiçi iletişim kanalları bugün çok önemlidir. Duyarlı tasarımda kullanıcı dostu bir web sitesine, bir şirket bloguna ve bir uygulamaya ek olarak, WEICON sosyal medya alanında da aktiftir. Neredeyse tüm ürünler için çeşitli uygulama videoları YouTube'da bulunabilir ve 5500'den fazla beğeni ve düzenli katkılarla Facebook hayran sayfasının erişimi görülebilir. WEICON ayrıca Twitter, LinkedIn, Xing ve Google+ platformlarında da bulunabilir.

nurture

Nurture (Personel Gelişimi)


Personel gelişiminin bir amacı kendi genç yeteneklerinizi yetiştirmektir. WEICON çok çeşitli mesleklerde eğitim alır ve mezun olduktan sonra her stajyere tam zamanlı bir pozisyon sunar. Uzmanlık alanlarına ek olarak, kursiyerlerimiz tüm şirketi tanıyacak ve kapsamlı uzman bilgisi edineceklerdir. Uzun vadede, bu durum vasıflı işçilerin artan sıkıntısına karşı koymayı amaçlamaktadır. Buna ek olarak, tüm çalışanlara düzenli eğitim verilir ve ileri eğitimde desteklenir.

need

Need (İhtiyaç)


Yapıştırma, 21. yüzyılın birleştirme teknolojisidir ve kaynak veya perçinleme gibi geleneksel birleştirme tekniklerine kıyasla birçok avantaj sunar. Hemen hemen tüm malzemeler, malzemeye zarar vermeden birbirine veya birbirine bağlanabilir. Ek olarak, ağırlıkta önemli bir azalma var. Yapıştırıcılar ve sızdırmazlık malzemeleri, böylece petrol ve gaz alanı, otomotiv endüstrisi, rüzgar enerjisi veya makine mühendisliği gibi çok çeşitli endüstrilerde yenilikçi çözümlere ve teknik gelişmelere katkıda bulunur.