Awards and certifications

Sertifikalar ve ödüller

Kalite, teknoloji ve güvenlik açısından mükemmel

Qualitypartner.jpg


TOP 100 Ödülü 2024


En iyi 100 inovasyon şampiyonundan biri: 2024 yılında ilk kez TOP 100 ödülüne layık görüldük. Bu ödül yalnızca en yenilikçi KOBİ'lere verilmektedir.

Tüm katılımcı şirketlerin yenilikçi gücü, beş kategoride, 100'den fazla kriterle analiz edildi. Yeniliği teşvik eden bir yönetim anlayışı, inovatif ortam, süreçler ve organizasyon, dışa yönelim/açık inovasyon ve inovasyon başarısı.


VTH kalite ortağı


Nisan 2019'dan beri, VTH Verband Technischer Handel e.V.'nin KALİTE ORTAKLARINDAN BİRİDİR. VTH Verband Technischer Handel e.V., hem üyeleriyle hem de çok çeşitli sektörlerden sanayi şirketleriyle çok yakından çalışmaktadır. Bu değişimin amacı, örneğin, satış kanallarını optimize etmek veya belirli uzmanlık alanlarındaki çalışanları eğitmektir.


Fuar Şirketi 2024


WEICON, Fair Company Initiative tarafından Fair Company 2024 olarak kabul edilmiştir. Bu girişim, özellikle kariyerine yeni başlayanlar ve genç profesyoneller için adil ve sürdürülebilir bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt eden Almanya'daki en büyük işveren girişimi olarak bilinmektedir.

Top-Arbeitgeber_2023.jpg


2024'de KOBİ'ler için en iyi işverenler


Bir kez daha KOBİ sektöründe Almanya'nın en iyi işverenlerinden biriyiz. Bu, ekonomi dergisi Focus-Business tarafından yürütülen bir araştırmanın sonucudur. 2019'dan bu yana üst üste altı kez sıralamaya girdik ve bir kez daha en popüler orta ölçekli işverenlerden biriyiz. Hatta bu yıl "Endüstri" kategorisinde ikinciliği elde ettik. Analiz edilen şirketler çalışma koşulları, gelişim fırsatları, takdir ve kurum kültürü açısından değerlendirildi. Bunun için veriler, çevrimiçi bir anket veya çeşitli çevrimiçi portallardaki yorumlar gibi çeşitli kaynaklardan elde edildi.


Sağlıklıişveren 2023/24


EUPD Araştırmatarafından verilen “Sağlıklıİşveren” ödülü, Almanya genelinde oluşturulan Kurumsal SağlıkDeğerlendirmeStandardı’na (CHES modeli) dayanmaktadır.Şirketimizin örnek sağlık yönetimi sayesinde bu ödüle layık görüldük. WEICON'un çalışanlarınsağlığına odaklanan çeşitliuygulamalarımevcut. Örneğin tüm çalışanlar için yüksekliği ayarlanabilen çalışmamasaları,şirket içi fizyoterapi uygulaması,şirket bisikletleri ve şirketimizin içinde çalışanların yemek alabilecekleri bir cafe yer alıyor.


Iso Serfitikası


ISO 9001, şirkette etkin kalite yönetimi için gereksinimleri tanımlayan, dünyaca kabul gören bir standarttır. 2017 yılından bu yana, WEICON bu tanınmış standarda göre sertifikalı şirketlerden biridir. ISO 14001, şirkette verimli bir çevre yönetim sistemi için gereksinimleri tanımlayan uluslararası kabul görmüş bir standarttır. WEICON, 2018'den beri bu standarda göre sertifikalı şirketlerden biridir.

Sertifikalar

Kununu işveren derecelendirme platformundaki çalışanlarımızın puanlarına dayanarak WEICON'a iki kalite ödül verildi.


En İyi Şirket


WEICON bir "En İyi Şirket" dir. Bu onay mührü, çalışanlarının yanı sıra kununu.com'daki iyi değerlendirilmiş işverenler tarafından verilir. Bu mührü alabilmek için bir şirketin minimum değeri 3 olan belirli sayıda derecelendirme alması gerekir. Kununu'da derecelendirilen şirketlerin sadece% 3,9'u "EN İYİ ŞİRKET" mühürüne hak kazanmıştır - ve WEICON bu ayrıcalıklı gruba aittir!


Açık Şirket


"AÇIK ŞİRKET" kalite mührünü alan küçük bir şirket topluluğu daha da özeldir - WEICON da bu şirketler arasında yer almaktadır! Bu mühür ile kununu'daki şirketlerin sadece %1'i rekabette öne çıkmakta ve potansiyel başvuru sahiplerinin dikkatini çekmektedir. "AÇIK ŞİRKET" kalite damgasını elde etmek için şirketler şeffaf bir şekilde faaliyet göstermeli, zayıf puanlar hakkında geri bildirim vermeli veya çalışanları şirketi kendileri değerlendirmeye davet etmelidir


Transfer Ödülü 2018


2018'de Profesör Dr. Jörg Becker (Bilgi Sistemleri Profesörü) ve ekibi Münster Üniversitesi tarafından Transfer Ödülü'ne layık görüldü. Ödül, üniversite araştırma ekipleri ve üniversite dışı ortaklar arasındaki başarılı işbirliği için verilir. Ödüllü ortak projenin adı: "Buz tuğlalı ISO 9001: 2015".


Ödeme gücü sertifikası CrefoZert


2018 yılı finansal hizmetler şirketi Creditreform'dan CrefoZert ödem gücü sertifikası aldık. Sertifika, WEICON'un oğlu derece yüksek bir kredi notuna sahip Alman şirketlerinin yüzde ikisinden biri olduğunu onaylıyor. WEICON'un güvenilir bir işbirliği ortağı olduğunu ve şirketimizin ekonomik istikrarını ve güvenliğini gösteren bir işarettir.


2013 ÇALIŞMAK İÇİN BÜYÜK YER


2013 yılında bölgemizdeki en iyi işverenlerden biri olarak tanındık. Değerlendirme, WEICON çalışanlarının güven, şirket ile özdeşleşmesi, takım ruhu, kariyer gelişimi, sağlığın teşviki ve geliştirilmesi ve iş-yaşam dengesi gibi önemli konularda yapılan anonim bir araştırmaya dayanmaktadır. Ayrıca, şirketin insan kaynakları ve yönetim çalışmalarındaki önlemlerin kalitesi değerlendirilmiştir.