Boru Tamir seti

  • 10710001    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596064891
    • Set, arızalı ve hasar görmüş boru ve boru hatlarının acil onarımı için tasarlanmıştır.

Ürün çeşidleri:

Bir adet WEICON Tamir Çubuğu Çeliği, fiberglas takviyeli plastikten özel bir tamir bandı, montaj talimatları ve bir çift koruyucu eldiven içerir.

Tamir bandı özel bir reçineyle emprenye edilmiştir ve suyla temas yoluyla aktive edilir. Boru Tamir Seti herhangi bir ek alet kullanmadan işlenebilir Çatlak ve sızıntıların güvenilir ve kalıcı bir şekilde sızdırmazlığı için kullanılır. Kullanımı çok kolay ve hızlıdır, mükemmel yapışma özelliği vardır, yüksek basınç ve kimyasal dirence sahiptir 150 ° C'ye kadar sıcaklık dayanımı gösterir. 30 dakika içinde, bant tamamen kurur ve işlenebilir. Bandın kumaş özellikleri, ortaya çıkan yüksek esneklik ve basit işleme nedeniyle, tamir seti özellikle kıvrımlarda, T-parçalarında veya erişilmesi zor alanlarda sızıntıların sızdırmazlığı için uygundur.

Paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, PVC, polietilen, polipropilen, birçok plastik, fiberglas, beton, seramik ve kauçuk gibi birçok farklı yüzeyde kullanılabilir. Kit hem kuru hem de ıslak yüzeylerde kullanılabilir ve su altında dahi uygulanabilir.

Tehlike
H317 - Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açar.

H319 - Ciddi göz tahrişine yol açar.

H334 - Solunması halinde nefes alma zorlukları, astım nöbetleri veya alerjiye yol açabilir.

Geçmiş