Yuvarlak Kablo Sıyırıcı No. 13

  • 52000013    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596000301
    • Ergonomik sap şekli kayganlığı önler, güvenli tutuş sağlar

WEICON sıyırıcıları, tüm yaygın yuvarlak kabloların hızlı ve güvenli bir şekilde soyulmasını sağlar. Soyucuların ürün ailesi, kullanımı kolay ve kesin sonuçlara sahip çeşitli tipler içerir.

Kesme derinliğini ayarlamadan soyma

Yuvarlak kablo striptizci No. 13, 6,0 - 13,0 mm çapındaki tüm yaygın yuvarlak ve neme dayanıklı kabloların (örn. NYM kabloları 3 x 1,5 mm² ila 5 x 2,5 mm²) güvenli ve rahat bir şekilde soyulmasını sağlar. Kesme derinliğinin manuel olarak ayarlanması gerekmez. Bu nedenle yeni çalışma alanı, 3 x 0,75 mm² gibi 6 mm'den daha küçük kablo çapları için de uygundur.

ergonomi

Sapın ergonomik şekli, aletin kullanımını özellikle kolaylaştırır. Belirgin tutamak, yuvarlak kablo sıyırıcı No. 13 Ele rahat ve güvenli bir şekilde oturur ve kaymaz. Bu, günlük işleri kolaylaştırır ve ayrıca güvenliği artırır.

Optimum erişilebilirlik

Yuvarlatılmış ve yerden tasarruf sağlayan takım kafası, modern kova geometrisine mükemmel uyum sağlar. Daha uzun tasarım, daha derin boşluklu duvar kutularında ve ulaşılması zor alanlarda bile sıyırma sırasında daha iyi erişim sağlar.

Uzun ömürlü bıçaklar

Bıçakların yeni düzeni sayesinde, galvaniz bıçakların kılıf kalıntıları ile tıkanması söz konusu değildir.

Kesinlik

Muhtemel küçük seriler veya aynı ofset boyutlarına sahip kabloların montajı için muhafazaya bir uzunluk durdurucu entegre edilmiştir. Uzunluk durağı, 0,5 cm'lik adımlarla 3 ila 10 cm aralığında yerleştirilmelidir.

Güvenli depolama

Bir sabitleme klipsi güvenli saklama sağlar.

Kalite - %100 Almanya'da Üretilmiştir

Sağlam, cam elyaf takviyeli poliamidden yapılmıştır. Solingen'den yüksek kaliteli bıçak çeliği ve dolayısıyla dayanıklı bıçaklar.

Geçmiş