W 44 T®-Fluid
W 44 T®-Fluid Schmieren eines Kühlschranks

W 44 T®-Fluid

  • 11253400-39    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596048679
    • Hassas bölgeler için çok fonksiyonlu yağ
400 ml

W 44 T -Fluid fizyolojik olarak zararsız çok fonksiyonlu bir yağdır ve gıda sektörü için bir NSF onayına sahiptir. Bu nedenle yiyecek ve içecek sektöründe, ilaç ve kozmetik sektörlerinde kullanılabilir.W 44 T -Fluid fizyolojik olarak zararsız çok fonksiyonlu bir yağdır ve gıda sektörü için bir NSF onayına sahiptir. Bu nedenle yiyecek ve içecek sektöründe, ilaç ve kozmetik sektörlerinde kullanılabilir.

Reçine ve asit içermeyen yağ özel aktif madde formülü ve harika sürünme kapasitesi ile tek bir üründe yağlama, su itme, korozyon koruması, temizleme ve koruma özelliklerini birleştiren çok fonksiyonlu bir üründür.

W 44 T –Fluid sıkışmış vidalamaları, cıvataları, bağlantı parçalarını, kilitler ve ventilleri gevşetir, nüfus eder ve pası giderir. elektrik kontaklardan nemi giderir, kaçak akımları önler ve ıslak motorlarıbaşlatmayı kolaylaştırır.

Menteşeler, kılavuzlar, yataklar ve tüm birleşme yerleri ve rakorlardaki gıcırtılı ve cızırtılı sesleri yok eder. Kirli metal yüzeyleri temizler ve lekelemeyen, yapışmayan ve toz çekmeyen ince ve dayanıklı bir katman bırakır, Tüm aletleri, makineleri, elektrikli ve mekanik hassas cihazları korur ve onları işler halde tutar.

Özel formülasyonu ve elde edilen NSF tescili ile W 44 T -Fluid iş güvenliği ve sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunabilir.

Tehlike
H222, H229 - Çok kolay alevlenir aerosol. Basınçlı kap: ısıtıldığı takdirde patlayabilir.

Geçmiş