V-Kayış Spreyi

V-Kayış Spreyi

  • 11511400-39    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596031176
    • Yüksek gerilimli güç iletim kayışları için uygun
400 ml

WEICON V-Kayış Spreyi çeşitli ağır gerilimli tahrik kayış tipleri için sentetik elastomer bazlı şeffaf kemer kaplamasıdır.

Çalışma ömrünü artırır, makinelerin ve sistemlerin dayanıklılık sürelerini uzatır, kayış kaymasını önler, tam tahrik kapasitesi iletir, gıcırtıyı yok eder ve önler, gözeneklere nüfuz eder, çekme dayanımının etkinliğini artırır, sürtünmeyi artırır ve yapışmaya yardımcı olur, statik yüklemeyi önler, esneklik sağlar ve yıpranmaya karşı korur.

V-Kayış Spreyi Kumaş, deri, kauçuk ya da PVC gibi çeşitli kayışlardan yapılmış pek çok bilindik malzeme için uygundur. V-kayışlar, bağlantı kayışları, tahrik kayışları, düz kayışlar, yuvarlar kayışlar, dişli kayışlar, transmisyon kayışı, oluklu kayışlar ya da konveyör kayışlar için uygundur.

WEICON V-Kayış Spreyi özellikle makinelerdeki tüm tahrik kayışları, agregalar, kompresörler, pompalar, jeneratörler, konveyörler, frezeler, sütunlu matkaplar ve soğutma üniteleri için uygundur. İlgili güvenlik yönetmeliklerine uyulduğu takdirde çalışma sırasında da kullanılabilir.

Tehlike
H222, H229 - Çok kolay alevlenir aerosol. Basınçlı kap: ısıtıldığı takdirde patlayabilir.

H315 - Cilt tahrişine yol açar.

H336 - Rehavete veya baş dönmesine yol açabilir.

H411 - Sucul ortamda uzun süre kalıcı, toksik etki.

Geçmiş