PTFE-Fluid
PTFE-Fluid
PTFE-Fluid Schmieren einer Kühlschrankdichtung

PTFE-Fluid

  • 11301400-39    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596048334
    • Hassas bölgeler için kuru yağlayıcı
400 ml

PTFE-Fluid güçlü yapışmazlık özelliğe sahip özel bir kuru yağlayıcıdır. Gıda sektörü için bir NSF onayına sahiptir bu nedenle yiyecek ve içecek sektöründe, ilaç ve kozmetik sektörlerinde kullanılabilir.

Yüksek PTFE içeriği sprey yapışmaz bir etki sağlar, bu da sürtünme katsayısını büyük oranda azaltmaktadır. PTFE-Fluid yağ içermez ve tüm metal, plastik ve ahşap yüzeylere yapışır. Kaplama kiri, tozu ve suyu iter, yağlara, grese ve bir çok kimyasala karşı dayanıklıdır. Özel formülasyonu sayesinde ve elde edilen NSF onayı ile WEICON PTFE-Fluid iş güvenliği ve sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunabilir.

Sprey bir çok hassas endüstriyel alanda kalıcı yağlama için kullanılabilir, örn.: sürgülü ve raylı ve kılavuz sistemlerde, konveyör bantlar, taşıma silindirler ve slaytlarda, devirme mekanizmalarında, Kilit ve menteşelerde, kesme aletleri ve paketleme makinelerinde, plastik yataklardaki miller için, katı madde sızdırmazlığında kaplama olarak ve sızdırmazlık paketlerinde montaj yardımcısı olarak.

Tehlike
H222, H229 - Çok kolay alevlenir aerosol. Basınçlı kap: ısıtıldığı takdirde patlayabilir.

H319 - Ciddi göz tahrişine yol açar.

H336 - Rehavete veya baş dönmesine yol açabilir.

Geçmiş