Quadro-Sıyırıcı No. 16 Green Line

Quadro-Sıyırıcı No. 16 Green Line

  • 55000016    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596089566
    • Çok fonksiyonlu optimize edilmiş kablo kanalı

Tavan ve duvar alanında, bağlantı ve buat kutularında, şalter dolaplarında vb. ulaşılması zor yerlerde bile güvenli yuvarlak ve uzunlamasına kesimler ve aynı zamanda gömme sıyırma.

Kesme derinliğinin ayarlanması gerekmez: alet, NYM kabloları üzerinde çalışmak için optimize edilmiştir, örn. 3 x 1,5 mm² ila 5 x 2,5 mm².

Kaymaz tutuş şekli ve dolayısıyla günlük işlerde kolay kullanım

Uzunlamasına kesimler için bıçakların yenilikçi düzeni sayesinde hızlı ve yorulmadan çalışma

%100 Almanya'da Üretilmiştir

Cam elyaf takviyeli poliamidden yapılmıştır - sağlam, ergonomik şekilli, ele rahatça oturur

Solingen'den yüksek kaliteli bıçak çeliği ve dolayısıyla dayanıklı bıçaklar

TÜV/GS iş güvenliği açısından test edilmiştir

Quadro striptizci No. 16, endüstri ve ticaretteki profesyonel kullanıcılar için yeni geliştirilmiş bir araçtır. 4'ü 1 arada alet birkaç işlevi yerine getirir: yuvarlak kesim - uzunlamasına kesim - sıyırma - kesme. Bu şekilde, birkaç araç tek bir araçla değiştirilebilir. Bu, alet çantasında paradan ve yerden tasarruf sağlar.

Muhafazaya en uygun şekilde entegre edilmiş kablo yönlendirmesi, 8,0 - 13,0 mm çapındaki tüm yaygın yuvarlak ve neme dayanıklı kabloların güvenli, hassas ve rahat bir şekilde soyulmasını sağlar. (ör. NYM kablosu 3 x 1,5 mm² ila 5 x 2,5 mm).

Sapın ergonomik şekli, aletin kullanımını özellikle kolaylaştırır. Belirgin tutamak, Quadro striptizci No. 16 ele rahat ve güvenli bir şekilde uzanır ve kaymaz.

Bu, günlük işleri kolaylaştırır ve ayrıca güvenliği artırır.

Ulaşılması zor yerlerde veya bağlantı ve bağlantı kutularında bile kablolar aletle aynı hizada soyulabilir ve soyulabilir.

Kesme derinliğinin manuel olarak ayarlanması gerekmez.

0,5 - 6 mm² kesitli tüm yaygın esnek ve tek damarlı iletkenler entegre soyma alanında işlenebilir. Evrensel alet, herhangi bir konumda kilitlenebilen ve değiştirilmesi kolay, geri çekilebilir bir kanca bıçağa sahiptir.

Geçmiş