Temizlezici-Set

  • 11890002    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596078669
    • Temizleyici Set
Set

WEICON Temizleyici Set

Temizleyici Seti, endüstride, zanaatta, evde veya hobide en inatçı kirleri çıkarmak için geliştirildi. Üretimde, atölyede, evde veya bahçede, altı özel temizleyici her türlü kire karşı dayanıklıdır. Set, gres, yağ, parmak izleri, gres, tükenmez kalem lekeleri veya böcek kalıntıları gibi kaba kirleri bile temizler - her türlü kir için uygun bir temizleyici vardır Ister Metal, plastik, cam, paslanmaz çelik, ahşap, seramik veya taş üzerinde olsun - temizleyiciler her yüzey için uygundur.

Set şunları içerir:

Paslanmaz Çelik Bakım Spreyi: WEICON Paslanmaz Çelik Bakım Spreyi antistatik etkiye sahiptir. WEICON Paslanmaz Çelik Bakım Spreyi özel olarak iç ve dış mekanlarda

kullanılan mat ve cilalı paslanmaz çelik yüzeylerin temizlenmesi,

bakımı ve korunması için geliştirilmiştir.

Endüstriyel -Temizleyici: WEICON Endüstriyel temizleyici, yüksek verimli ve NSF onaylı, yüksek performanslı özel bir temizleyicidir. Güçlü özel temizleyici evrensel olarak kullanılabilir ve herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen temizler, yağdan arındırır ve buharlaşır. Temizleyici gresi, yağı, kurum ve diğer kir ve kalıntılarını temizler.

Citrus-Temizleyici: WEICON Citrus-Temizleyici, alkol ve narenciye kabuğu özlerine dayalı evrensel bir temizleyicidir. Yüksek alkol içeriği (%75 üzeri) nedeniyle, WEICON Citrus -

temizleyici kısmi dezenfektan etkisine sahip olur ve

böylece yüzeylerin genel temizliğini ve dezenfeksiyonunu

destekler.

Elektro Kontak Temizleyici: WEICON Elektro Kontak Temizleyici tüm kirlenmiş veya aşınmış kontakları hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek ve yağlarından arındırmak için özel bir temizleyicidir. Elektro Kontak Temizleyici elektronik ve mekanik parçaların temizlenmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek saflıktaki solventlere sahip özel formül oksit/sülfit katmanları, yanma artıkları ve reçineli veya isli kirlenmeyi temizler.

Multi Köpük Sprey: WEICON Multi Köpük Sprey artıksız temizleme için güçlü üniversal temizleyicidir. Çevre için güvenlidir, biyolojik olarak ayrışabilir, fosfat ve formaldehit içermez, korozif ya da kostik maddeye sahip değildir.

Yüzey- Temizleyici: WEICON Yüzey Temizleyicisi, WEICON Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Malzemeleri ile birleştirilecek veya yapıştırılacak yüzeylerin temizlenmesi ve yağlarından arındırılması için kullanılır.

Geçmiş