Kayış Tamir Seti

  • 10851005    |    Birim miktarı: 1
  • 4024596077594
    • "Alet kullanmadan hızlı uygulama imkanı
    • Son derece elastik, aşınma, darbe ve sürtünmeye dayanıklı
    • Yüksek kimyasal ve basınç dayanımı

Ürün çeşidleri:

WEICON Kayış Tamir Seti, kauçuk yüzeylerin hızlı ve güvenilir bir şekilde onarımı, iyileştirilmesi ve kaplanması için kullanılan 2 bileşenli bir poliüretan sistemdir.

Yüksek kürlenme hızı, elastikiyet ve aşınma direncine sahip; darbeye ve sürtünmeye karşı çok dayanıklı ve özellikle yırtılma yayılması direnci oldukça fazladır. Yüksek mekanik mukavemeti sayesinde özellikle darbe, aşınma, titreşim ve salınımlara maruz kalan kauçuk veya metal parçaların onarımı için uygundur.

Kayış Tamir Seti, basit ve hızlı işlenebilirliği ile öne çıkar. Ürün, konveyör kayış ve bantların onarımı ve kaplanması, kauçuk kaplamaların iyileştirilmesi, aşınmaya karşı esnek bir koruma katmanı olarak ve aşınmış kauçuk yüzeylerin hızlı onarımı gibi çok sayıda uygulama için uygundur.

Set içerisinde Poliüretan sistemine ek olarak, yüzey ön işlemi için bir Primer ve malzemeyi eşit olarak dağıtmak için bir spatula bulunur.

Mümkün olduğunca çok kullanım ihtiyacına çözüm sunmak amacıyla; elle işlenen klasik 500g'lık çalışma paketine ek olarak, kullanımı kolay 540 g’lık çift kartuşlu bir ambalaj da mevcuttur.

Tehlike
Resin
H317 - Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açar.

H411 - Sucul ortamda uzun süre kalıcı, toksik etki.
Hardener
H317 - Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açar.

H319 - Ciddi göz tahrişine yol açar.

H332 - Solunması halinde zararlıdır.

H334 - Solunması halinde nefes alma zorlukları, astım nöbetleri veya alerjiye yol açabilir.

Geçmiş